Ξύλινα Ζωάκια Σετ 10
Γνωρίστε τους νέους σας φίλους τα ζώα! Ένα όμορφα κατασκευασμένο σετ με ζώα από μασίφ ξύλο οξιάς από όλο τον κόσμο, με απλά τυπωμένα χαρακτηριστικά και λεπτομέρειες από ψεύτικο δέρμα.
Τα παιδιά θα λατρέψουν να τα χρησιμοποιούν σε ευφάνταστα παιχνίδια και ιστορίες. Περιέχει ελάφι, σκύλο, κόκορα, κουκουβάγια, πρόβατο, γουρούνι, καμηλοπάρδαλη, ιπποπόταμο, ελέφαντα και πιγκουίνο σε βαμβακερή τσάντα αποθήκευσης με κορδόνι περίσφιξης.
Υποστηρίζει τους ακόλουθους τομείς μάθησης:
- Σωματική ανάπτυξη – κινητικές δεξιότητες
- Κατανοώντας τον κόσμο – τον κόσμο
- Εκφραστικές Τέχνες & Design – ευφάνταστο παιχνίδι
Συνολικά 10 ζωάκια
Διαστάσεις: 40mm – 70mm.
Ηλικία: Κατάλληλο από 3 ετών και άνω.